Kwidzyn -> Katalog Firm ->

Noclegi Kwidzyn


 

Strona: 1 z 1
Braterstwa Narodów 42, 82-500 Kwidzyn
tel. (55) 279-34-33
Historia Centrum Hotelowego Budynek położony w centrum miasta na obszarze historycznego Przedmieścia Malborskiego, przy dawnej Marienburgerstrasse, gdzie od początku XIX ...
Noclegi Kwidzyn - Centrum Hotelowe
Słowiańska 10, 82-500 Kwidzyn
tel. (55) 279-63-18
Hotel MAXIM, to 33 miejsca noclegowe w pokojach 1-osobowych, 2-osobowych i apartamentach. Obiekt dostosowany jest również dla potrzeb gości ...
Noclegi Kwidzyn - Hotel Maxim
Chopina 28, 82-500 Kwidzyn
tel. (55) 279-62-16
Pensjonat Barbara to obiekt położony w samym sercu Kwidzyna przy najpopularniejszej wśród mieszkańców ulicy Chopina. Barbara dysponuje ...
Noclegi Kwidzyn - Pensjonat Barbara
Miłosna 2, 82-500 Kwidzyn
tel. (55) 279-40-52
Pensjonat Miłosna w Kwidzynie to niewielki dworek noclegowy, który ma sto lat. Pierwotnie stanowił rezydencję dyrektora znajdującego się ...
Noclegi Kwidzyn - Pensjonat Miłosna

Strona: 1 z 1

Jeśli chcesz odpocząć w cichym i spokojnym wiejskim otoczeniu, pooddychać świeżym powietrzem to właśnie tutaj znajdują się noclegi w Kwidzynie dla Ciebie. W tym dziale odnajdziesz gospodarstwa agroturystyczne.
W tej zakładce znajdują się komfortowe apartamenty w centrum miasta Kwidzyna jak i okolicach. Na pewno będą Państwo zadowoleni z warunków jak i wysokich standardów oferowanych tu noclegów.
Domki letniskowe to najwygodniejszy nocleg dla rodzin jak i grupy znajomych, którzy chcą być blisko siebie podczas urlopu czy wakacji.
W tym miejscu znajdziecie adresy wszystkich hoteli i moteli z Kwidzyna w których można odpocząć biorąc nocleg, zorganizować spotkania firmowe - konferencje czy bankietowe.
Pod tymi adresami znajdą Państwo działające w sezonie i nie tylko pola namiotowe i campingowe, na których korzystać można z umywalni i toalety oraz wypożyczalni sprzętu sportowego.
W tym dziale znajdą Państwo listę motelów, które znajdują się w Kwidzynie jak również jego okolicach. Całkiem możliwe, że w tym dziale reklamować się będą też hotele czy motele z innych miast, nie tylko z Kwidzyna.
Ośrodki oferujące noclegi przez cały rok. Warunki wszystkich dostępnych w tym dziale obiektów z Kwidzyna sprawią, że Państwa pobyt upłynie w ciepłej domowej atmosferze.
Znajdą tu Państwo pokoje gościnne, których właściciele oferują tanie noclegi w Kwidzynie w ciszy i spokoju. Na terenie posiadłości możliwe będzie między innymi urządzenie grilla czy zaparkowanie samochodu.

Pensjonat Miłosna
nie polecam
Obsługa: 4
Wygląd: 4
Czystość: 3
Komfort: 1
Lokalizacja: 4
Przystępność cen: 1
Ocena ogólna: 3
Ocena noclegu: 2.9
pokoj na poziomie bursy 210 zl !!!!! bez mydla i szamponu barszczyk z pol ziemniakiem 10zl tatar z Biedronki 22zl Osadzcie sami
Kazik (mężczyzna, wiek: 56)
Polecam innym: nie
Termin skorzystania: 24-27.11

NA MAPIE KATEGORIA NOCLEGI W KWIDZYNIE
Noclegi Kwidzyn - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Noclegi z Kwidzyna jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych