Kwidzyn -> Katalog Firm ->

Zdrowie i Uroda Kwidzyn


 

Strona: 1 z 1
CHROBREGO 1A, 82-500 KWIDZYN
tel. (55) 261-05-74
Zdrowie i Uroda Kwidzyn - FITNESS MAGNUM
staszica 22, 82-500 Kwidzyn
kom. 793317788
Zdrowie i Uroda Kwidzyn - Instytut Zdrowia i Urody

Strona: 1 z 1

Odchudzanie to długi proces zmniejszenia masy ciała, jednak dzięki ćwiczeniom może nastąpić szybciej i to bez efektu ?jojo?. Tu możesz znaleźć adresy miejsc gdzie możesz poprawić swoją kondycję i zdrowie.
Oto adresy firm w których świadczone są usługi fryzjerskie: strzyżenie damskie, męskie, stylizacja, koloryzacja, trwałe prostowanie włosów oraz przedłużanie włosów.
Już od wieków pojęcie piękna i estetyki miało dla ludzkości potężne znaczenie. Nasza uroda to dar, który powinien być pielęgnowany. Wszystkie kojące zabiegi dla naszej skóry znajdą Państwo w tym dziale.
Od zawsze wiadomo, że wypoczynek jest bardzo istotnym elementem naszego życia, a zdrowie to nasz najcenniejszy skarb. O to adresy komfortowych gabinetów gdzie odmłodzisz swoje ciało.
Chcesz wyglądać pięknie i młodo ? Przyjdź do jednego z salonów urody, które prezentują tutaj swoją szeroką oferę.
Zbawienny wpływ na nasze zdrowie - przebywanie w saunie przyspiesza krążenie krwii i wytwarza więcej endorfin (hormonu szczęścia). Odpocznik i zrelaksuj się.
Pod tymi adresami znajdują się siłownie w których ćwicząc połączycie przyjemne z pożytecznym. Tu na pewno uda wam się miło spędzić czas osiągając jednocześnie zamierzone efekty treningowe.
Jeśli nie lubisz się opalać na plaży czy też w ogrodzie może pora wybrać się na solarium? Dzięki pięknej opaleniźnie skóra będzie wyglądała na zdrową i promienną. Tu znajdą Państwo wszystkie adresy.
Chcesz wyglądać równie dobrze na spotkaniu biznesowym z klientem jak i na kolacji z przyjaciółmi? Tu znajdziesz adresy stylistów i wizażystów, którzy pomogą Ci zmienić Twój wizerunek.
Stają się coraz bardziej popularną formą wyrażania swego wnętrza i ozdabiania ciała. Tu znajdą Państwo adresy profesjonalnych salonów.

FITNESS MAGNUM
fitness w Kwidzynie
Obsługa: 6
Oferta: 5
Wyposażenie: 4
Klimat: 6
Przystępność cen: 5
Ocena ogólna: 5
Średnia ocena: 5.2
nowy i duży klub z bardzo dobrym klimatem -duża oferta zajęć
magnum
Polecam innym: tak
Termin skorzystania: luty 2013

NA MAPIE KATEGORIA ZDROWIE I URODA W KWIDZYNIE
Zdrowie i Uroda Kwidzyn - wystarczy kliknąć w nazwę firmy, aby zlokalizować dokładne położenie interesującej nas działalności bądź instytucji czyli Zdrowie i Uroda z Kwidzyna jak i okolic miasta.
Kontakt
© Wszelkie prawa zastrzeżone 2019
Strona wykorzystuje cookie. Korzystając z niej akceptujesz ten fakt.
Projektowanie stron internetowych